Текст (слова) песни
Laura Marti - Shchaslyvi znov
Як пережити, все те що випало на нашу долю?
Як з цим жити?
Страшну віддали ціну ми за волю.
Як стерпіти нестерпний біль, що роз'їдає ?
Як відпустити тих, кого нам так не вистачає?
Як далі йти коли майже нема надії?
І Як пройти..?
Де взяти, де знайти ті кляті сили?
Дозволити собі
Дихати без сліз, радіти.
Дозволити собі
Світло знов бачити.
Припев:
І ми будемо щасливі знов
Будувати шлях.
І ми будемо щасливі знов
З вдячністю в серцях.
І ми будемо любити знов
Проросте земля.
І ми будемо любити знов
І народиться життя.
А янголи летять на небо і захищають нас собою,
Брати і наши рідні сестри тримають міцно свою зброю.
І ми живі, бо хтось віддав за нас своє життя, а ми,
Ми маємо цінити кожен крок,
Маємо не підвести.
Припев:
І ми будемо щасливі знов
Будувати шлях.
І ми будемо щасливі знов
З вдячністю в серцях.
І ми будемо любити знов
Проросте земля.
І ми будемо любити знов
І народиться життя.
Скачать минусовку
Laura Marti - Shchaslyvi znov
- Скачали: 0
- Размер файла: 7.6 Mb
- Расширение файла: mp3
- Скачать минус